חברת מ.א. ייצור ויבוא מטליות בע”מ מתמחה ביבוא, שיווק והפצה של מוצרי ניקיון וטיפוח לבית ולמשרד.

מהפתרונות המבריקים של מותג Shiny ומותג Focus שובר המוסכמות, ועד לסדרות המפותחות עבור מותגי הבית של רשתות השיווק השונות, כבר שנים שמוצריה הם חלק בלתי נפרד מתרבות הצריכה הישראלית והופכים לכולנו את החיים לקלים, נעימים ונקיים יותר.

מ.א’. ועד-ת’

מ.א. מטליות הוקמה בשנת 1981 ומאז היא ממשיכה לממש את חזונו של מייסדה, מר בני כהן, שהטביע אותו בשמה “להביא אל הקהל הישראלי מוצרי איכות (ובקיצור- מ.א.) במחירים הוגנים.”

במשך למעלה משלושה עשורים, מ.א. מטליות ניצבת בשורה הראשונה עם החברות המובילות בתחומה, ומציעה מבחר מקיף של מוצרים המככבים על מדפיהן של כל רשתות השיווק- גדולות וקטנות, ארציות ואזוריות.

במקביל היא משווקת מוצרים ייעודיים המותאמים לצרכיי השוק המוסדי והמקצועי- ממשרדים ועד מפעלים, מבתי קפה ועד בתי מלון, מוסדות חינוך וארגונים ואחרים.

כבר למעלה מ- 20 שנה שחברת מ.א. מטליות הינה המפיצה הבלעדית של ‘נועם אורים תעשיות’, מהמפעלים הגדולים והמתקדמים בארץ לייצור מטליות ומוצרי טקסטיל (מאושר תקן ISO 9001), בנוסף מ.א מטליות מייבאת ומשווקת בהצלחה מוצרים מכל רחבי העולם (אירופה, המזרח הרחוק, אמריקה הדרומית ועוד).

בבסיס כל אלה עומדים ארבעת הערכים המלווים את פעילות החברה ומובילים את צמיחתה: מקצועיות, חדשנות, מצוינות ושירותיות.

מקצועיותשלושה יסודות להצלחה

מקצועיותה של מ.א. מטליות מבוססת, בראש ובראשונה, על יכולותיה הגבוהות בניהול ובתפעול שלושת זרועות הפעילות המרכזיות שלה- יבוא, שיווק והפצה.

ניסיונה הרב בכל אחת מהן, ובשילוב ביניהן, מאפשר לה תיאום ושליטה מקסימלית במערך הפתרונות והשירותים שהיא מעמידה לרשות לקוחותיה, על כל היבטיהם- האיכותיים והלוגיסטיים.

חדשנותבאיכות ובמוצרים

הקשבה לצרכיי השוק, זיהוי מגמות עתידיות והשקעה במחקר ובפיתוח (R&D) הם חלק בלתי נפרד מפעילות החברה השוטפת.

גישה זו, שכבר הוכיחה עצמה פעמים רבות, מאפשרת למ.א. לעמוד בחזית החדשנות של השוק, ובמקרים רבים להיות הראשונה להציע לצרכן הישראלי מוצרים חדשניים ומקוריים, וכמו תמיד- במחירים הוגנים.

מצוינות עד לפרטים הקטנים

כחברה בעלת מוניטין המספקת מענה לשוק הקמעונאי והמוסדי במשך שנים – מצוינות היא שאיפה מתמדת והמדד על פיו היא בוחנת את העשייה שלה, בכל התחומים.

מהפיתוח ועד לשילוח, מההזמנה ועד לאספקה, מהיעילות ועד לאמינות- כל אחד ממרכיבים אלה נמדד ומטופל עד לפרטים הקטנים- אלה שעושים את ההבדל הגדול.

שירותיותבכל דרך ולכל מקום

מערך השיווק וההפצה של מ.א. מטליות מאפשר לה לספק ללקוחותיה שירות ברמה הגבוהה והזמינה ביותר. כספקית ותיקה של כל רשתות השיווק, יכולותיה הלוגיסטיות מבוססות על היכרות מעמיקה עם נהלי התיאום והאספקה של כל אחת מהן ומקנות לה יכולת לעמוד בכל דרישות שלהן-ביעילות, בזמינות ובאמינות.

צי משאיות החברה, הפועל בפריסה ארצית- ממטולה עד אילת, יוצא בכל יום לספק את מוצריה, ערוך להגיע לכל נקודה על המפה.

לרשות הצרכנים הפרטיים מעמידה מ.א. מטליות מערכת שירות לקוחות הערוכה לקבל

פניות בכל נושא. לפניות בדוא”ל: office@maltd.co.il